Harmonogram kursów zawodowych stopień II

foto1
Zapraszamy do Zespołu Placówek Oświatowych w Olkuszu
foto1
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
foto1
Nowoczesne pracownie szkoleniowe
foto1
Bursa Szkolna
foto1
Sale konferencyjne

HARMONOGRAM KURSÓW ZAWODOWYCH

OŚRODEK DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OLKUSZU

 

ROK SZKOLNY 2019/20    

KURSY ZAWODOWE STOPIEŃ_II

ZAWÓD

TERMIN

SZKOŁA

UWAGI

FRYZJER GR. 1

02.12.2019 – 10.01.2020

CHRZANÓW

WOLBROM

 

 

FRYZJER GR. 2

13.01.2020 – 23.02.2020

OLKUSZ

BRZESZCZE

 

 

ŚLUSARZ

 

 

09.09.2019 – 06.10.2019

JASŁO

SANOK

CZUDEC

WOLBROM

STRZYŻÓW

OLKUSZ

DĘBICA

 

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

09.09.2019 – 06.10.2019

ZATOR

STRZYŻÓW

 

PIEKARZ

09.09.2019 – 06.10.2019

OLKUSZ

KĘTY

NISKO

STALOWA WOLA

CHRZANÓW

LUBACZÓW

ZATOR

 

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE GR. 1

07.10.2019 – 03.11.2019

GLIWICE

GORLICE

BĘDZIN

JASŁO

 

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE GR. 2

02.12.2019 – 10.01.2020

CHRZANÓW

WOLBROM

KĘTY

BRZESZCZE

ZATOR

ŻARKI

 

STOLARZ

09.09.2019 – 06.10.2019

KĘTY

JASŁO

LUBACZÓW

STRZYŻÓW

CHRZANÓW

STALOWA WOLA

BRZOZÓW

DĘBICA

ŁAŃCUT

STALOWA WOLA

 

ELEKTRYK

 

 

 

04.11.2019 - 01.12.2019

LUBACZÓW

NISKO

KROSNO

KĘTY

NOWA DĘBA

WOLBROM

SANOK

BRZESZCZE

PRZEMYŚL

SZCZEKOCINY

 

 

CUKIERNIK

07.10.2019 – 03.11.2019

OLKUSZ

WOLBROM

CHRZANÓW

KROSNO

STRZYŻÓW

PRZEMYŚL

DĘBICA

CZUDEC

SANOK

LUBACZÓW

 

FOTOGRAF GR. 1

 

02.12.2019 – 10.01.2020

SZCZYTNO

IŁAWA

PODDĘBICE

NOWY TOMYŚL

OSTRÓDA

WIERUSZÓW

RYBNO

EŁK

SWARZĘDZ

BIELICE

WRZEŚNIA

OLSZTYN

 

KUCHARZ

13.01.2020 – 23.02.2020

ZATOR

CHRZANÓW

OLKUSZ

WOLBROM

BRZESZCZE

KĘTY

 

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

13.01.2020 – 23.02.2020

CHRZANÓW

WOLBROM

OLKUSZ

ZATOR

 

SPRZEDAWCA

13.01.2020 – 23.02.2020

KĘTY

CHRZANÓW

OLKUSZ

WOLBROM

ZATOR

 

 

FOTOGRAF GR. 2

 

 

24.02.2020 – 22.03.2020

WROCŁAW

PIEKARY ŚLĄSKIE

OŚWIĘCIM

LUBLIN

ŁUKÓW

TRAWNIKI

JASŁO