Plany zajęc na turnusach zawodowych

foto1
Zapraszamy do Zespołu Placówek Oświatowych w Olkuszu
foto1
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
foto1
Nowoczesne pracownie szkoleniowe
foto1
Bursa Szkolna
foto1
Sale konferencyjne

 

PLAN ZAJĘĆ NA TURNUSIE DOKSZTAŁCANIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 2 W OLKUSZU

W TERMINIE: 09.09.2019 – 04.10.2019

 

GRUPA: OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH   STOPIEŃ II

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

 

 

PODSTAWY

2.

9:00   - 9:45

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

 

 

PODSTAWY

3.

9:55  - 10:40

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

 

 

PODSTAWY

4.

10:50–11:35

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

 

 

PODSTAWY

5.

11:45-12:30

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

 

 

PODSTAWY

6.

12:40-13:25

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

 

 

 

7.

13:35-14:20

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

 

 

 

8.

14:25-15:10

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

TECH WYTWARZANIA

 

 

9.

15:15-16:00

TECH OBRÓBKI

TECH OBRÓBKI

TECH WYTWARZANIA

KOMPETENCJE

 

10.

16:05-16:50

 

 

TECH WYTWARZANIA

KOMPETENCJE

 

11.

16:55-17:40

 

 

TECH WYTWARZANIA

KOMPETENCJE

 

12.

17:40-18:25

 

 

TECH WYTWARZANIA

KOMPETENCJE

 

13.

18:35-19:20

 

 

TECH WYTWARZANIA

 

 

14.

19:25-20:10

 

 

TECH WYTWARZANIA

 

 

 

GRUPA: PIEKARZ  STOPIEŃ II

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

2.

9:00   - 9:45

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

3.

9:55  - 10:40

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

4.

10:50–11:35

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

5.

11:45-12:30

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

 

6.

12:40-13:25

TECHNOLOGIE

 

TECHNOLOGIE

KOMPETENCJE

 

7.

13:35-14:20

TECHNOLOGIE

 

TECHNOLOGIE

KOMPETENCJE

 

8.

14:25-15:10

TECHNOLOGIE

 

TECHNOLOGIE

KOMPETENCJE

 

9.

15:15-16:00

 

 

 

KOMPETENCJE

 

10.

16:05-16:50

 

 

 

 

 

11.

16:55-17:40

 

 

 

 

 

12.

17:40-18:25

 

 

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

 

 

 

 

14.

19:25-20:10

 

 

 

 

 

 

GRUPA: STOLARZ  STOPIEŃ II

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

 

 

NAPRAWA

KOMPETENCJE

TECHNOLOGIA

2.

9:00   - 9:45

 

 

NAPRAWA

KOMPETENCJE

TECHNOLOGIA

3.

9:55  - 10:40

 

 

NAPRAWA

KOMPETENCJE

TECHNOLOGIA

4.

10:50–11:35

PODSTAWY

 

NAPRAWA

KOMPETENCJE

TECHNOLOGIA

5.

11:45-12:30

PODSTAWY

 

NAPRAWA

 

TECHNOLOGIA

6.

12:40-13:25

PODSTAWY

 

NAPRAWA

 

 

7.

13:35-14:20

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

NAPRAWA

 

 

8.

14:25-15:10

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

 

 

9.

15:15-16:00

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

 

 

10.

16:05-16:50

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

 

 

 

11.

16:55-17:40

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

 

 

 

12.

17:40-18:25

 

TECHNOLOGIA

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

TECHNOLOGIA

 

 

 

14.

19:25-20:10

 

TECHNOLOGIA

 

 

 

 

GRUPA: ŚLUSARZ  STOPIEŃ II

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

 

 

 

 

NAPRAWA

2.

9:00   - 9:45

 

 

 

 

NAPRAWA

3.

9:55  - 10:40

 

 

 

 

NAPRAWA

4.

10:50–11:35

 

 

 

 

NAPRAWA

5.

11:45-12:30

 

 

 

NAPRAWA

NAPRAWA

6.

12:40-13:25

 

TECH MECHANICZNA

TECH MECHANICZNA

NAPRAWA

NAPRAWA

7.

13:35-14:20

 

TECH MECHANICZNA

TECH MECHANICZNA

NAPRAWA

 

8.

14:25-15:10

 

TECH MECHANICZNA

KOMPETENCJE

NAPRAWA

 

9.

15:15-16:00

TECH OBRÓBKI

TECH MECHANICZNA

KOMPETENCJE

TECH OBRÓBKI

 

10.

16:05-16:50

TECH OBRÓBKI

TECH MECHANICZNA

KOMPETENCJE

TECH OBRÓBKI

 

11.

16:55-17:40

TECH OBRÓBKI

TECH MECHANICZNA

KOMPETENCJE

TECH OBRÓBKI

 

12.

17:40-18:25

TECH OBRÓBKI

TECH MECHANICZNA

 

TECH OBRÓBKI

 

13.

18:35-19:20

TECH OBRÓBKI

TECH MECHANICZNA

 

TECH OBRÓBKI

 

14.

19:25-20:10